امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
  • ورود به سایت

    Log In

کد مطلب: 443
تاریخ انتشار : 2 اکتبر, 2016 - 08:49
تعداد نظرات: 1

کشف ۲.۵میلیارد ریال لوازم آرایشی


رئیس پلیس آگاهی استان از کشف یک محموله لوازم آرایشی قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال در یک انبار خبر داد.

رئیس پلیس آگاهی استان از کشف یک محموله لوازم آرایشی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در یک انبار خبر داد.

سرهنگ ستار خسروی اظهار داشت: در راستای اجرای طرح تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و در پی وصول خبری مبنی بر تخلیه و دپو لوازم آرایشی خارجی قاچاق در یک انبار رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از هماهنگی با مقام قضائی، کارآگاهان به انبار مورد نظر اعزام و در بازرسی صورت گرفته تعداد ۱۲ هزار و ۷۳۲ عدد انواع لوازم آرایشی بهداشتی کشف شد.

این مقام انتظامی ارزش محموله مکشوفه را دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و بیان داشت: در این خصوص یک نفر دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

سرهنگ خسروی ضمن اشاره به اینکه لوازم آرایشی قاچاق عمدتاً لوازمی هستند که به دلیل بی کیفیتی یا تولید زیر زمینی نتوانسته اند مسیر های قانونی را طی کنند و قاچاقچیان این کالاها را به صورت قاچاق وارد کشور می کنند افزود: این محصولات برای اینکه سریعتر به فروش برسد در شبکه های توزیع مختلف عرضه می شود تا با قیمت ارزان و در حداقل زمان به فروش برسد.

رئیس پلیس آگاهی استان به همشهریان توصیه کرد: این گونه کالاها را از نمایندگی های مجاز تهیه کنید و از خرید این کالاها از دست فروش ها یا صنوفی که غیر مرتبط هستند خودداری کنید.

منبع: خبر آنلاینبرچسب ها :


انتشار یافته: 1
  1. آموزش بیشتر ین سود را برای فروشنده خواهد داشت زیرا خریداران با اطلاعات بهتری خرید می کنند