امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
  • ورود به سایت

    Log In

کد مطلب: 1412
تاریخ انتشار : 28 مارس, 2020 - 18:11
تعداد نظرات: 0

اصلاحیه قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز همچنان در انتظار تصویب مجلس


به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی پیش‌از ظهر امروز در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما، اظهار داشت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب به لزوم مبارزه با قاچاق و همچنین با توجه به شعار امسال، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اهتمام ویژه‌ای در خصوص تشدید مبارزه با قاچاق خواهد […]


به گزارش اقتصاد پنهان، علی مؤیدی خرم‌آبادی پیش‌از ظهر امروز در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما، اظهار داشت: با توجه به تاکیدات رهبر معظم انقلاب به لزوم مبارزه با قاچاق و همچنین با توجه به شعار امسال، ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز اهتمام ویژه‌ای در خصوص تشدید مبارزه با قاچاق خواهد داشت و تمام زیرمجموعه‌های این ستاد بسیج شده‌اند تا فعالیت حداکثری در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز داشته باشند.

رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارزگفت: در جهت اقدامات پیشگیرانه، زیرساخت‌های سامانه‌های الکترونیکی و هوشمند آماده شده است و در سه ‌ماهه اول سال جاری راه‌اندازی خواهد شد.

وی افزود: از جمله اقدامات دیگری که به زودی محقق می‌شود شناسه‌دار شدن لوازم خانگی است که بدون شک تأثیر بسزایی در جلوگیری از قاچاق این لوازم خواهد داشد.

رئیس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز تاکید کرد:​ به تدریج موضوع شناسه‌دار شدن کالا‌ها به سایر کالا‌ها نیز تسری می‌یابد.

مؤیدی خرم‌آبادی با اشاره به ضرورت تصویب لایحه‌ی اصلاحی قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: پس از گذشت سه سال از ارائه این  لایحه انتظار می‌رود پیش از پایان عمر مجلس کنونی این لایحه به تصویب برسد تا خلاء‌های قانونی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز پر شود.برچسب ها :